Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Dane Użytkownika
Płeć:  Mężczyzna
Data urodzenia :  zaloguj się by zobaczyć
Miejscowość:  zaloguj się by zobaczyć
Województwo:  zaloguj się by zobaczyć
Aktywność: Trekking
Inne aktywności: zaloguj się by zobaczyć
Moje góry, skały, rejony: zaloguj się by zobaczyć
Moje organizacje: zaloguj się by zobaczyć
Moje uprawnienia: zaloguj się by zobaczyć
Mój opis : zaloguj się by zobaczyć
Grupy
20 Styczeń, 2010 Trekking
Grupa dla wszyskich miłośników górskich wędrówek szlakami i poza nimi! Dołącz do nas, jeśli lubisz pozna
5 Luty, 2010 Trekking
Grupa dla miłośników Beskidu Żywieckiego. Pilsko, Babia, Lipowska, Rysianka.. jesli nie są Ci obce te miejsca to zapis
16 Luty, 2010 Trekking
Grupa dla wszystkich miłośników gór i skał Rumunii :).
28 Lipiec, 2010 Wspinanie
W tej grupie dyskutujemy o książkach o górach, piszemy recenzje, podrzucamy sobie co ciekawsze "kąski" do poczytania.
Mój Blog
19 Marzec, 2012 Trekking 2 komentarzy
Wstajemy bardzo wcześnie. Tuż po wschodzie słońca. Po śniadaniu możemy od razu ruszyć w trasę gdyż wczoraj wszystko nam porząd...

[czytaj dalej >>]

8 Luty, 2012 Trekking 2 komentarzy
Zbliżaliśmy się do białych zabudowań klasztoru, mijając po drodze ekologiczne inwestycje: wiatrak z prądnicą i jakieś wodne...

[czytaj dalej >>]

9 Styczeń, 2012 Trekking 2 komentarzy
Kelimeny 2011 Dzień 4 Po zwinięciu obozu ruszamy w górę wzdłuż wyciągu orczykowego.  Tam znajdujemy poszukiwany ...

[czytaj dalej >>]

2 Styczeń, 2012 Trekking 4 komentarzy
  Dzień1.  Częstochowa- Katowice- auto Katowice- Przemyśl pociąg TLK- 44 zł. piątek/sobota Dzień 2. Przemyśl -Lw&oa...

[czytaj dalej >>]

16 Listopad, 2011 Trekking 0 komentarzy
 Zapach zapachem, ale jakie widoki...przed oczyma jawi się nam ruina zamku Draculi...-Co?! Gościu coś łyknął i ma majaki?! ...

[czytaj dalej >>]

Ostatnia aktywność
Czarniecka Góra- Altana- Sołtyków- Czarniecka Góra
Typ trasy: rowerowa
Dodał: Robert Smyka
Data trasy: 18-09-2017
Czarniecka Góra- Kielce
Typ trasy: rowerowa
Dodał: Robert Smyka
Data trasy: 19-09-2017
Galeria
najnowsze
Top
5 głosów
4 głosów
2 głosów
1 głosów
1 głosów
3 głosów
1 głosów
2 głosów
Video
 Moja playlista  
 
Copyright by planetagor.pl