Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Zdarzenie Moje zdjęcie
Spotkanie z Moniką Witkowską
Aktywność:
Trekking
Kraj:
Polska
Miasto:
Bielsko-Biała
Miejsce:
Klub Miasto
Data:
18 Grudzień, 2017 (Za 27 Dni)
Dodał:
Mój opis

Zapraszamy na kolejny hit ! Już w grudniu, w ramach Klub Ludzi z Pasją, będziemy mieli okazję na żywo spotkać się i porozmawiać z Panią Moniką Witkowską czyli kobietą, która zdobyła całą Koronę Ziemi !!! 

Pakistan - to nie tak jak myślicie!
Celem ponad dwumiesięcznej wyprawy do Pakistanu była wspinaczka na Broad Peak (ośmiotysięczny sąsiad K2), jednak na poznanie innych miejsc w Pakistanie, też starczyło czasu. Pokonując trasę od najwyższych szczytów Karakorum, do położonego nad morzem Karaczi, Monika przekonała się, jak ciekawym krajem jest Pakistan i jak gościnni są jego mieszkańcy. W ramach naszego spotkania będzie okazja aby przekonać się, na czym polega trudność w zdobywaniu najwyższych szczytów Karakorum, ale też dowiemy się jak wygląda bezpieczeństwo w tym rejonie świata, co to jest dupata, jak się w islamskim kraju traktuje samotnie podróżującą cudzoziemkę, jak smakuje miejscowe jedzenie i po co w ogóle do Pakistanu jechać?!

Uczestników
Tagi
monika (1)
witkowska (1)
Copyright by planetagor.pl