Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Zdarzenie Moje zdjęcie
Slajdowisko i Druga edycja Rajdu Rowerowego
Aktywność:
Rowery Górskie
Kraj:
Polska
Miasto:
Barania Góra
Miejsce:
Schronisko Przysłop pod Baranią Górą
Data:
21 Październik, 2017 (52 Dni temu )
Dodał:
Mój opis

Wszystkich rowerzystów małych i dużych, miłośników dobrej zabawy, spragnionych szalonych przygód i ciekawych opowieści serdecznie zapraszamy w dniu 21.10.2017 (sobota) na ROWEROWE ZAKOŃCZENIE SEZONU pod BARANIĄ GÓRĄ! 

W ramach imprezy przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję Rajdu Rowerowego wokół Baraniej Góry oraz slajdowiska podróżnicze! Oprócz samej przejażdżki będzie to super okazja do pozyskania i wymiany informacji praktycznych, a kto wie, może również zainspiruje Was do podjęcia pierwszej, własnej wyprawy!

Po slajdowisku – jeżeli pogoda pozwoli i uczestnicy do końca nie opadną z sił-chcielibyśmy zorganizować ognisko, podczas którego moglibyście lepiej się poznać i wspólnie celebrować sukces z przejechanych kilometrów. 

1. RAJD ROWEROWY WOKÓŁ BARANIEJ GÓRY, godz. 10.30
- TRASA (pojawi się wkrótce na mapkach pod postem): 
Terenowa, prowadząca leśnymi malowniczymi ścieżkami wokół Baraniej Góry. Nadaje się dla początkującego kolarza, jak ambitnych miłośników MTB (ciekawe zjazdy, dwa stromsze choć krótkie podjazdy).
Bardzo podobna trasa jak w zeszłym roku z małymi modyfikacjami
- DŁUGOŚĆ: około 25km
- SUMA PRZEWYŻSZEŃ NA TRASIE: 860m
- PRZEWIDYWANY CZAS TRWANIA: od 2 do 4 godz.
- FORMUŁA: towarzyska, nie jest to wyścig tylko propozycja wspólnej zabawy. Po trasie poprowadzi Was trójka naszych rowerowych przewodników.Nie martwcie się : tempo dostosowane będzie do sił i preferencji uczestników. 

- SPRZĘT: Nie musisz mieć wypasionego roweru. Wystarczą same chęci, a jeśli już koła pójdą w ruch to z czasem będzie łatwiej. Sami nie jesteśmy zawodowcami, tylko zwykłymi pasjonatami rowerowych wypraw . 
Zapraszamy do wspólnej przejażdżki!
- START i META: Schronisko Przysłop pod Baranią Górą
- GODZ. STARTU: godz. 10.30

NA KAŻDEGO KOLARZA BIORĄCEGO UDZIAŁ W RAJDZIE NA MECIE BĘDZIE CZEKAĆ PYSZNE CIACHO i NAPÓJ REGENERACYJNY!

2. SLAJDOWISKO ROWEROWE start. godz. 16.00
Popołudnie umilą Wam opowieści o rowerowych podróżach po świecie! Pełnych wrażeń i przygód na zawsze wpadających w pamięć. Slajdowisk będzie kilka. Niektóre jeszcze dogrywamy i wkrótce zaprezentujemy!

SLAJDOWISKO NR 1: Magiczny Kaukaz-samotna rowerowa wyprawa Maliny Waldka.

Sosnowiczanin który dokładnie siedem lat temu odkrył w sobie podróżniczą pasję, i od tej pory na swym starym rowerze samotnie zwiedza świat. By nie była za łatwo na cel swych podróży zawsze wybiera kraje mało turystycznie znane które aktywnie promuje na swych prezentacjach. W tym roku postanowił objechać na dwóch kółkach Kaukaz odwiedzając kolejno Republiki Inguszetii, Osetii, Czeczeni oraz Dagestanu.. O tym jak się do nich dostać tanio, za pomocą czego pokonywać rosyjskie blokady, no i o tym jak się od więzienia w Rosji wymigać udało.
O tym wszystkim oraz o wielu innych przygodach, które sie zawsze przytrafiają rowerzyście w trakcie podróży, w sposób jak zwykle żartobliwy opowie w czasie swej prezentacji.
Zapraszamy serdecznie, naprawdę posłuchać warto!

SLAJDOWISKO NR 2:,,Podróżowanie to poszukiwanie baśni” Piotr 
Czasem wystarczy spojrzeć inaczej. Nawet, jeśli wydawałoby się, że widać jakby mniej. Szerzej otworzyć oczy. A może w ogóle je zamknąć. I wyruszyć w drogę pełną magii i duchów. Rozpocząć wędrówkę, która od zawsze się zaczęła i wije się niezmiennie gdzieś pośród chmur, w nieokreślonym miejscu i czasie. Wybrać się w podróż, by w końcu samemu stać się drogą – drogą pełną marzeń, tęsknot i snów. Zapraszamy na opowieść, zdjęcia i krótki film, oparte na kanwie podróży z Patagonii na Alaskę.
Kim Jest Piotr? od ponad dwudziestu lat zwiedza świat z rowerem. Autor czterech książek, z których najbliższa jest mu ostatnia, zatytułowana „Sen powrotu”. Zazwyczaj jeździ w miejsca wypełnione otwartą przestrzenią, bo uważa, że łatwiej tam bujać w obłokach. Uwielbia kawę, koty, wiatr i Muminki. Gdyby sam mógł wybrać swoją postać, zostałby ptakiem. 

3. UCZESTNICTWO/REZERWACJE:
Uczestnictwo w imprezie nieodpłatnie (odpłatny jedynie nocleg dla chętnych).
Zapisy zarówno na rajd jak i noclegi telefonicznie tel. 33 855 37 15 lub elektronicznie schronisko[at]przyslop.pl

Na wszystkie pytania organizacyjne dotyczące rajdu odpowiemy drogą mailową. 

Serdecznie zapraszamy! Wstęp bezpłatny.

Uczestników
Tagi
barania (1)
góra (1)
rajd (1)
rowerowy (1)
Copyright by planetagor.pl