Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Zdarzenie Moje zdjęcie
13. Spotkania z Filmem Górskim
Aktywność:
Wspinanie
Kraj:
Polska
Miasto:
Zakopane
Miejsce:
Zakopane
Data:
30 Sierpień, 2017 (141 Dni temu )
Dodał:
Mój opis

13. Spotkania z Filmem Górskim w Zakopanem już niedługo.

W tym roku będzie się działo jeszcze więcej!!! Będą z nami: Andrzej Bargiel, Marek Kamiński, Krzysztof Starnawski, Szymon Maśniak, Ania Figura, Natalia Tomasiak, Piotr Pustelnik, Kinga Ociepka, Janusz Majer, Darek Załuski, Janusz Gołąb, Kacper Tekieli, Krzysztof Wielicki i uczestnicy wyprawy na K2, Łukasz Kocewiak, Tomasz Nodzyński, Ewa Wachowicz, ratownicy TOPR i goście z zagranicy: Gerlinde Kalterbrunner (pierwsza kobieta, która bez użycia dodatkowego tlenu i pomocy tragarzy zdobyła wszystkie 14 ośmiotysięczników), Leo Houlding (wybitny wspinacz brytyjski znany ze spektakularnych przejść m.in. w Dolinie Yosemite i Patagonii), Karl Gabl („guru” od prognozy pogody wypraw himalajskich), Joanna Croston (z największego festiwalu filmów górskich w Banff, Kanadzie), Marek Holeček (wybitny czeski himalaista nominowany do Złotego Czekana), Peter Hamor (pierwszy Słowak, który zdobył Koronę Himalajów), Michał Sobovcik, Pavol Barabáš (wielokrotnie nagradzamy reżyser filmów górskich) i inni znakomici goście. 

W międzynarodowym konkursie zaprezentujemy najlepsze filmy dokumentalne z wielu zakątków świata o szeroko rozumianej tematyce górskiej: wspinaczka, alpinizm, kultura, sztuka, przyroda, prawa człowieka i filmy archiwalne – czyli górskie kino na najwyższym poziomie i spotkania z reżyserami! Czekają na Was projekcje "perełek" - filmów archiwalnych z Polski i z Czech. 

Z nowości - MIEJSCE FESTIWALOWE i SCENA MUZYCZNA! Wystąpią sławy i niekomercyjne zespoły. Przenosimy się na GÓRNĄ RÓWIEŃ KRUPOWĄ z pięknym widokiem na Giewont. Tam czekać na Was będzie wielki namiot festiwalowy, targi outdoorowe, edycja Pucharu Polski w boulderingu - 12. Zako Boulder Power, warsztaty slackline, base camp, foodtraki i wiele wiele innych atrakcji! Oferujemy też BEZPŁATNY NOCLEG w naszym tatrzańskim BASE CAMPIE (szczegóły wkrótce)!

DO ZOBACZENIA od 30 sierpnia do 3 września w Zakopanem!

 

13. Spotkania z Filmem Górskim

Uczestników
Tagi
zakopane (1)
festiwal (1)
górski (1)
Copyright by planetagor.pl