Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Więcej pogody na mapie
21-02-14

 

TREKKING: Więcej pogody na Górskiej Mapie Turystycznej

 

Od niedawna mapy googla zostały wzbogacone na terenie południowej Polski o nowe dane pogodowe. Jeszcze w styczniu mapa pogodowa googla dla Karpat była lekko powiedziawszy niewystarczająca, w samych Karpatach było tylko kilka miejsc pogodowych. Obecnie Google zaktualizowało swoje warstwy i obecnie można korzystać z mocno poszerzonej prognozy pogody.

 

Bardzo dobrze jest pokryty pogodą Beskid Śląski, Beskid Mały, Beskid Makowski, Beskid Wyspowy, Pieniny oraz słabiej Beskid Sądecki i Niski. Tym niemniej należy wspomnieć że do tej pory warstwa ta był prawie pusta. Nie wspominany tutaj o Sudetach, które już wcześniej posiadały dobre pokrycie warstwą pogody.

 

Dopomina się jeszcze zaktualizowanie wschodniej części Beskidu Niskiego, Beskidu Żywieckiego, Tatr oraz całych Bieszczad. Dla osób które chętnie zapuszczają się na wędrówki górskie na Słowację mam też dobre wiadomości, również na Słowacji warstwa pogodowa została znacząco wzbogacona.

 

 

 

 

 

Aby skorzystać z pogody na Górskiej Mapie Turystycznej należy wejść na stronę TUTAJ. I kliknąć w menu mapy Pogoda (patrz obraz wyżej) w ten sposób możemy łatwo przeglądać pogodę na mapie, oddalając mapę możemy także zobaczyć aktualny układ chmur- patrz niżej.

 

 

 

 

Natomiast klikając ikonkę pogody możemy zobaczyć prognozę na kolejne 5 dni. Dodatkowo zobaczymy linki do prognozy godzinowej i 10 dniowej, która już odnosi nas na stronę weather.com.

 

 

 

 

 

Zachęcamy do korzystania z naszej Górskiej Mapy Turystycznej, i prosimy o przesyłanie wszelkich pomysłów i uwag na adres admin@planetagor.pl

 

TrekPLANNER. Przyjemność planuj z góry!
Pozdrawiamy!
Ekipa Planetagor.pl

 

 

 

Zobacz też:

 

* FAQ 1. TrekPLANNER. Jak zaplanować trasę po szlakach turystycznych?
* FAQ 2. TrekPLANNER. Zdobywaj szczyty z Planetą Gór.
* TrekPLANNER rusza w pełnej wersji.

* TrekPLANNER- info o szczytach, szlakach, górach

* Open Street Map w TrekPLANNERZE

* TrekPLANNER update

* Pobieranie tras z TREKPLANNERA

 

 


Komentarze
  • Bożena Z.Dodał Bożena Z. 1365 Dni temu
    0 punktów    
    Fajnie, będzie prognoza pod ręką:)
Copyright by planetagor.pl