Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
VI Festiwal Górski Wondół Challenge
26-01-16

logo WondółPATRONAT. Zapraszamy na VI Festiwal Górski Wondół Challenge, który odbędzie się w pierwszy weekend marca w Szczyrku. Zaprezentowane będzie wiele filmów, w tym najnowsze filmy z Banff Mountain Film Festival, wystaw zdjęć oraz prezentacji o tematyce górskiej i eksploracyjnej.

 

Tradycyjnie nie zabraknie otwartych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w górach i pierwszej pomocy oraz widowiskowych pokazów technik ratowniczych organizowanych przez Grupę Beskidzką GOPR oraz festiwalowego przedszkola dla najmłodszych.

 

V FESTIWAL GÓRSKI WONDÓŁ CHALLENGE

 

Nowością będą warsztaty: fotograficzne oraz warsztaty skiturowe oraz spotkania z autorami książek, między innymi z Martyną Wojciechowską, prof. Zdzisławem Rynem, Agnieszką Korpal i Dominikiem Szczepańskim.

 

V FESTIWAL GÓRSKI WONDÓŁ CHALLENGE

 

Główną atrakcją będą prelekcje gości, wśród nich m.in: Sebastan Kawa, wielokrotny Mistrz Świata – człowiek, który jako pierwszy przeleciał szybowcem nad Himalajami, podróżnik i obieżyświat Łukasz Supergan, wspinacz i eksplorator Janusz Gołąb, Andrzej Marcisz – jeden z najbardziej utytułowanych wspinaczy sportowych, Joanna Lipowiczan i Bartosz Malinowski prosto z Wielkiego Szlaku Himalajskiego, pretendentka do zdobywczyni Korony Ziemi Miłka Raulin oraz legendy himalaizmu: Ryszard Pawłowski i Krzysztof Wielicki.

 

V FESTIWAL GÓRSKI WONDÓŁ CHALLENGE

 

Jak co roku w trakcie Festiwalu Górskiego Wondół Challenge odbędzie się RMD Winter Run Bieg pod Górę, który będzie jednocześni otwarciem sezonu Montrail Ligi Biegów Górskich 2016. Organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji i niespodzianek, o których będą systematycznie informować na swoich stronach internetowych: www.wondol-challenge.pl www.facebook.com/WondolChallenge

 

VI Festiwal Górski Wondół Challenge
5.03.2016 – 06.03.2016
Szczyrk CKiRl Orle Gniazdo
Bilety 25zł/ dzieci do lat 12 wstęp wolny dostępne w dniu imprezy w Biurze Festiwalu

 

Portal planetagor.pl objął VI FESTIWAL GÓRSKI WONDÓŁ CHALLENGE patronatem medialnym.


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl