Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
UWAGA! Wejściówki na Wondół rozdajemy
02-03-16
Logo WondółKONKURS został rozsztrzygnięty. Otrzymaliśmy jedynie około 10 odpowiedzi (mało!). Wejściówki powędrowały do pani Anny i do pana Krzysztofa (obu zwycięzców odpowiadało na facebook'owym fanpage'u naszego portalu). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a resztę uczestników zachęcamy do śledzenia profilu i artykułów w portalu. Na pewno będą się pojawiały jeszcze inne okazje, by móc wygrać coś ciekawego :).
 
 
Jako patron medialny mamy dla was dwie wejściówki na całe dwa dni VI Festiwalu Górskiego Wondół Challenge. Żeby otrzymać którąś z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
 
"Jak nazywa się hotel, w którym odbędzie się impreza?"
 
Odpowiedzi należy udzielić albo pod postem konkursowym na Facebook'u, lub - jeśli nie ma się tam konta - pod niniejszym tekstem. Konkurs trwa do jutra, do godziny 20.00. Spośród wszystkich uczestników zostanie wylosowanych dwóch zwycięzców.
 

 

 

REGULAMIN KONKURSU

 

1. Organizatorem konkursu jest portal Planetagor.pl. Sponsorem konkursu jest Organizator VI Festiwalu Górskiego Wondół Challenge.

2. Nagrodą w konkursie są wejściówki na całość VI Festiwalu Górskiego Wondół Challenge.

3. Nagrody nie można wymienić na gotówkę. Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę.

4. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla osób zarejestrowanych w portalu Planetagor.pl!

5. Uczestnik konkursu powinien odpowiedzieć na pytanie konkursowe i podać odpowiedź pod postem konkursowym na Facebook'u lub pod artykułem na portalu Planetagor.pl. Pod uwagę będą brane jedynie poprawne odpowiedzi.

6. Uczestnik może udostępnić/polubić post konkursowy na FB, o ile posiada konto na tym portalu.

7. Konkurs trwa do do wtorku, 1 marca 2016, do godziny 20:00. Spośród wszystkich poprawnie udzielonych odpowiedzi zostaną wylosowane dwie zwycięskie. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej mailowo.

8. Dane osobowe uczestników zostaną wykorzystane wyłącznie w celach związanych z konkursem.

9. Konkurs nie jest „grą losową" w rozumieniu ustawy z 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. Nr 68, poz. 341 z późn. zm.).

 


Komentarze
  • Ewa ...Dodał Ewa ... 630 Dni temu
    1 punkt    
    CKiR Orle Gniazdo
  • jakub g.Dodał jakub g. 630 Dni temu
    1 punkt    
    CKiR Orle Gniazdo
Copyright by planetagor.pl