Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Targi KIELCE SPORT - ZIMA 2011
17-02-11

Targi KIELCE SPORT - ZIMA

 

KIELCE SPORT - ZIMA 2011


Gwiazda wspinaczki Alex Leger, pokazy samochodowe polskich rajdowców, ścianka wspinaczkowa, dziesiątki nowości na stoiskach. W największych w Polsce Międzynarodowych Targach Branży Sportowej i Outdoorowej udział wezmą liderzy -  blisko 200 firm  z Polski, Czech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Łotwy i Niemiec.

 

 

 

 

W pawilonach Targów Kielce znajdą się stoiska m.in. 4f, Regatta, Sport&Freizeit, K2, Blizzard, Pm Sport , Cools Sport, Larix, Amer Sport, Sat, CMP, Euromark, Hannah, Adidas, Optimum Distribution, Fordex, HBMM, Kanion, Konimpex, Raven, Summit, Altex, VF Polska czy Free Way.

 

Gościem specjalnym, który na zaproszenie adidas Outdoor pojawi się na Targach, będzie Alex Luger - profesjonalny wspinacz z Niemiec, ambasador adidas Outdoor. Alex Luger (adidas Climbing Team) specjalizuje się we wspinacze tradycyjnej. Jego idolami byli wielcy eksploratorzy skalnych ścian Alp Wschodnich w latach 80. XX wieku, Martin Scheel i Beat Kammerlander. Nic więc dziwnego, że jego najbardziej znanym osiągnięciem jest pierwsze powtórzenie jednej z najtrudniejszych tradycyjnych dróg świata Prinzip Hoffnung 8b/8b+ (E9-E10) autorstwa Kammerlandera. Ulubionymi rejonami Austriaka są te, które oferują liczne, trudne drogi klasyczne otworzone w stylu ground up: Rätikon czy Wendenstöcke. Często bywa też na trudnych klasykach Dolomitów czy Val di Mello. Spotkanie prasowe ze wspinaczem odbędzie się 18-tego lutego o godzinie 14.00 na stoisku firmy adidas.

 

Z kolei na stoisku VANS/POGO mini ramp najlepsi riderzy z teamu VANS i POGO: Mikołaj Baranowski, Paweł Sobiś, Piotra Kryczki i Piotra Dabov przy wsparciu Kamila "Jamie" Wojtysiaka, oraz Adama "kluski" Olejnickiego będą  swobodnie bawić się na specjalnie przygotowanej minirampie.

 

Brenda Sport - producent okularów przeciwsłonecznych zaprasza wszystkich zwiedzających tegoroczne Targi, na pokaz sportowej jazdy samochodem rajdowym - Mitsubishi Lancer Evo X. Za kierownicą usiądzie kierowca rajdowy - Grzegorz Grono, który opowie o specyfikacji auta oraz technice jazdy.

 

Marki zgromadzone w Targach Kielce to gwarancja tego, że stoiska obfitować będą w nowości, premiery i rynkowe hity.

 

Jedną z ciekawostek będzie bez wątpienia WINTERSTEIGER Race NC, która dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkcji, łatwej obsłudze i kompaktowym wymiarom jest maszyną „must-have" - niezastąpioną przy profesjonalnym serwisie nart sportowych.  Odznacza się ona najwyższą precyzją odwzorowania struktury na narcie, niezawodnością, trwałością i łatwością transportu, ergonomią i łatwością obsługi i eksploatacji.
Race NC, którą zaprezentuje firma Ikatur, używają już z powodzeniem kadry Norwegii, Austrii oraz producenci nart sportowych.

 

Wystawa KIELCE SPORT - ZIMA organizowana jest z myślą o producentach, dystrybutorach, przedstawicielach, których łączy wspólna branża i pasja - sport. Ta impreza umożliwiła nawiązanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń, podsumowanie wzajemnej współpracy oraz poszerzenie baz danych. Zadowolenie wystawców jest najlepszym dowodem na to, że stolica Gór Świętokrzyskich to do tego najlepsze miejsce.

 

Targi KIELCE SPORT - ZIMA to także okazja do zdobycia cennej wiedzy z zakresu prowadzenia biznesu. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w szkoleniach „Sklep, który zarabia", „Paszport do eksportu", a także „Connet Asia".

 

Planeta Gór - Górski Portal Społecznościowy jest patronem medialnym imprezy. Serdecznie zapraszamy w imieniu Redakcji do wzięzia udziału w Targach KIELCE SPORT - ZIMA 2011!

 

Źródło: materiały prasowe.

Więcej: Targi KIELCE SPORT - ZIMA 2011


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl