Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Sprzatanie Tatr i konkurs
29-12-11

Konkurs_logo

 

 

Planeta Gór obejmuje patronat medialny akcji "Czyste Tatry" i tworzy grupę sprzątajacą "Planeta Czystych Tatr".

 

Miło nam zawiadomić, że Planeta Gór, której szczególnie bliskie jest zagadnienie czystości górskiego krajobrazu oraz ekologicznego podejścia do korzystania z obszarów górskich została Patronem Medialnym akcji "Czyste Tatry". Już teraz zapraszamy Was do zgłaszania swoich deklaracji uczestnictwa w Grupie Sprzątającej "Planeta Czystych Tatr" organizowanej przez nasz portal. Prosimy też o Wasze typy, jaki Szczyt i jaką Dolinę powinna obrać sobie za cel nasza grupa sprzątająca.

Link do grupy: http://www.planetagor.pl/grp.php?action=group&ID=59/

 

 

Organizatorzy Akcji, ogłaszają konkurs na logo i grafikę.

 

 

Tematem konkursu jest projekt logo oraz grafika symbolizująca akcję. Logo jak i grafika powinny nawiązywać do gór i opisywanej akcji.
Zwycięska grafika zostanie umieszczona na koszulkach uczestników (na plecach), a logo na przodzie.
Oba elementy będą umieszczane na wszelkich materiałach oraz w mediach reklamujących i promujących akcję oraz informujących o akcji oraz na stronie internetowej akcji
www.czystetatry.pl

 

Wyboru zwycięskich projektów dokonają internauci na podstawie głosowania spośród wszystkich prac nadesłanych na konkurs. Wszystkie nadesłane prace zostaną zamieszczone na stronie www.czystetatry.pl. Prace konkursowe należy nadsyłać na adres czystetatry@gmail.com. W tytule maila prosimy wpisać "Konkurs - Czyste Tatry".

 

Autorzy zwycięskich projektów zostaną poproszeni i przesłanie projektów w wersji CDR (krzywe) lub wektorowej (nie jako bitmapa).  Każdy uczestnik może nadesłać dowolną ilość prac konkursowych. Ostateczny termin przyjmowania prac to 20 stycznia 2012. Głosowanie internautów i wybór zwycięzcy/ów do 31 stycznia 2012. Wręczenie nagród (przekazanie) do 15 lutego 2012 r.

 

Sponsorem nagród dla zwycięskich projektów jest firma Pajak-Sport.

 

Autorzy najlepszych projektów na logo i grafikę otrzymają zestawy nagród,
a ich nazwiska zostaną podane we wszystkich mediach biorących udział w całej akcji.
Autor zostanie także zaproszony do rozmowy (wywiadu) w Radio i TV - w mediach patronujących imprezie i współpracujących.

 

Link do strony z konkursem: http://www.klubpodroznikow.com/component/content/article/97-inne/1173-konkurs-na-logo-i-grafike

 

 

Konkurs

 

Źródło: Klub Podróżników "Śródziemie".


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl