Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Sezon rozpoczęty!
17-02-11

Start biegu

Bieg górski Rockommended Winter Run w stylu alpejskim na dystansie 5,7 km o przewyższeniu  ok.+515 m. w Szczyrku otworzył tegoroczny górski sezon biegowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Start miał miejsce w samym centrum Szczyrku, pod Urzędem Miasta (595m n.p.m.) . Trasa wiodła drogą asfaltową dość oblodzoną dalej brukową, następnie trasami narciarskimi do schroniska nad Klimczokiem (1110m n.p.m.), gdzie znajdowała się meta.

 

 

 

 

1

 Przed startem

fot. O. Dudek

 

Piękna słoneczna pogoda, wymagająca trasa obfitująca w cudowne górskie widoki zadowoliła chyba każdego przybyłego na zawody biegacza. Na linii startu odliczyło się 128 osób. Bieg ten był zarazem otwarciem Montrail Ligi Biegów Górskich, w związku z tym znalazła się spora czołówka polskich biegaczy górskich.

  

2

Humory w trakcie biegu dopisywały

fot. O. Dudek

 

Najszybszym zawodnikiem okazał się Damian Zawierucha (KB MOSIR/MONTRAIL TEAM) uzyskując czas 29min. i 21sek., natomiast najszybszą zawodniczką okazała się  Anna Celińska (BYLEDOBIECANIN) z czasem 35min i 20 sek.

 

 

4

Nagrodzeni Panowie

fot. O. Dudek

 

 

3

Wręczenie nagród dla najlepszych kobiet

fot. O. Dudek

 

 

Oficjalne wyniki z podziałem na kategorie dostępne są  pod poniższymi linkami:

 

Wyniki oficjalne open: [zobacz]

 

Wyniki w kategoriach: [zobacz] 

 

 

5

Autor: Lukas Wlodec Pawłowski

Redaktor Działu Biegi Górskie

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl