Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
SYGNATURA rozdaje przewodniki!
16-08-12

TREKKING. Donosimy, że specjalizujące się w wydawaniu górskich map turystycznych Wydawnictwo SYGNATURA rozdaje prezenty dla swoich PRZYJACIÓŁ.  Każdy kto "polubi" SYGNATURĘ na facebooku otrzyma aplikację: "Przewodnik z mapą interaktywną po Beskidzie Żywieckim". Przewodnik działa na tabletach oraz w smartfonach z systemem Android. Plik waży 43 Mb. Zapraszamy do "polubienia" SYGNATURY, dzięki której również nasz projekt TrekPLANNER został wzbogacony bardzo dobrej jakości mapami wszystkich terenów górskich w Polsce, z których na co dzień możecie korzystać na Planecie Gór.

 

1

2

 

Znajdują się w nim propozycje 10 wycieczek, tras krótkich i długich. Wzdłuż nich opisaliśmy szczegółowo wiele interesujących obiektów, są fotografie, linki do stron www i aktywne numery telefonów do schronisk oraz muzeów.

Mapa obejmuje cały Beskid Żywiecki i jest znacznie rozszerzoną wersją mapy papierowej Sygnatury. Oprócz mapy głównej, odpowiadającej skali 1:50 000 znajduja się tu mapy i plany atrakcyjnych regionów, wsi i miast w większych skalach. Na całym obszarze zaznaczyliśmy setki interesujących obiektów, do informacji o nich kierują linki www, warto też korzystać w razie potrzeby z aktywnych numerów telefonów.

Przewodnik można wzbogacać o własne trasy i obiekty lub analogiczne zaimportowane od znajomych lub pobrane z sieci.

Ta wersja przewodnika będzie aktywna do 1 czerwca 2013 roku. Aplikacja ma charakter rozwojowy, wiele zagadnień wymaga zapewne jeszcze dopracowania. Stąd, będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, przede wszystkim w jakim stopniu program jest dla Państwa użyteczny.

 

Pobrać aplikację można tu: https://rapidshare.com/files/3518315269/b_zywiecki-android.apk

Strona SYGNATURY na facebooku: www.facebook.com/sygnatura.mapy

Źródło: Wydawnictwo SYGNATURA, Redakcja Planetagor.pl


Komentarze
  • Grzegorz JendrzejDodał Grzegorz Jendrzej 1923 Dni temu
    0 punktów    
    no no no, ciekawe jaka bedzie odpowiedź Compasu i czy wogóle bedzie
Copyright by planetagor.pl