Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Problemy z hostingiem
28-03-14

Cześć,

 

Z przykrością informujemy, że nasz dostawca hostingowy, na którego serwerach zainstalowany jest portal Planeta Gór przez ostatnie 2 dni miał dużą awarię, co powodowało z kolei problemy z działaniem naszej strony w dniach 25 - 27 marca. Utrudnienia te mogą jeszcze występować do wieczora dnia dzisiejszego tj. 28 marca. W wyniku analizy ustaliliśmy, że pliki naszego portalu nie ucierpiały w żaden sposób. Tymniemniej jest prawdopodobieństwo, że mogły się zdarzyć pojedyńcze sytuacje zniknięcia np. wpisu na forum, zdjęcia lub trasy, która została dodana w dniu 26 marca 2014.

 

 

Jest nam przykro z powodu utrudnień i ewentualnych trudności z działaniem Planety Gór. Niestety nie mamy żadnego wpływu na zaistniałą sytuację - jest ona spowodowana problemem, który zaistniał tylko i wyłącznie po stronie dostawcy usługi hostingowej. Nasz dostawca pracuje nad naprawą usterki i wszystko wskazuje na to, że już dziś nie będzie żadnych problemów z naszą stroną. Prace naprawcze według zapewnień dostawcy zostaną jednak ostatecznie zakończone dopiero w nocy z 28/29 marca.

 

 

Pozdrawiamy!
Ekipa Planetagor.pl

 

 

 


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl