Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Porady dla biegaczy górskich
15-03-11

foto: tnfThe North Face Get Ready For to cykl filmów przeznaczonych dla biegaczy wytrzymałościowych, którzy przygotowują się do nadchodzącego sezonu. W każdym z odcinków Sebastien Chaigneau, przy współpracy z innymi zawodnikami z The North Face Performance Team, postara się przekazać kilka cennych uwag na temat treningu.

 

 

 

 

 

 

Nie zabraknie także relacji z obozów, przygotowujących do znanych na całym świecie biegów, takich jak: The North Face Trans Gran Canaria, The North Face Lavaredo Ultra Trail czy The North Face Ultra Trail Du Mont Blanc. W przypadku każdej z tych imprez, Sebastien przeanalizuje trasę, opowie o najtrudniejszych miejscach i sprzęcie jaki należy ze sobą zabrać.

 

 

 

W pierwszym odcinku Chaigneau omawia zasady treningu zimowego, a także wpływ, jaki okres ten wywiera na ciało zawodnika. W krótkim filmie nie zabrakło także praktycznych ćwieczeń siłowych oraz konkretnych pomysłów na utrzymanie formy o tej porze roku.

 

 

 

 

W drugim odcinku Francuz wraz Zigorem Itturietą (nowym członkiem teamu The North Face), odwiedzają obóz przygotowujący do biegu The North Face Trans Gran Canaria. Wraz z organizatorem biegu omawiają największe trudności, jakie czekają na nich oraz innych zawodników na trasie oraz przekazują kilka cennych porad na temat wyboru strategii.

 

 

Filmy oglądać można na stronach: www.thenorthfacejournal.com i www.youtube.com/user/TheNorthFace

 

Źródło: materiały prasowe


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl