Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Otwarcie sezonu tuż, tuż...
29-01-11

winter run

   

"Biegaj... Baw się... Rywalizuj ...Walcz... Wygrywaj!" to motto Montrail Ligii Biegów Górskich, która rusza już wkrótce. Celem ligi jest popularyzacja biegów górskich oraz wyłonienie najlepszych biegaczy górskich i klubów w tej specjalności w Polsce. Udział w niej biorą zarówno zawodowcy  jak i amatorzy górskiego biegania.

 

 

 

 

 

 

Sezon rozpocznie   już 13 lutego w Szczyrku impreza  Rockommended Winter Run -rozpoczęcie Montrail Ligi Biegów Górskich, która jest częścią tegorocznego festiwalu górskiego Wondół Challenge 2011. Będzie to bieg górski w stylu alpejskim na dystansie 5,7 km o przewyższeniu  ok. +515 m (9 %). Start rozpocznie się w samym centrum Szczyrku, a mianowicie spod budynku Urzędu Miasta (595m n.p.m.) . Trasa prowadzić będzie drogą asfaltowa, dalej brukowaną, następnie trasami narciarskimi do schroniska na Klimczoku (1110m n.p.m.), gdzie znajduje się meta. Więcej informacji wraz regulaminem znajdziecie w zakładce wydarzenia pod linkiem:

http://www.planetagor.pl/events/entry/Rockommended-Winter-Run-Klimczok

 

 

Planeta Gór jako patron medialny biegu oraz całego Festiwalu Wońdół Challenge 2011 wszystkich serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w zawodach oraz do gorącego kibicowania zawodnikom! 

 

 

 

 

Autor:

Redaktor Działu Biegi Górskie

Lukas Wlodec Pawlowski


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl