Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Odzież ExOfficio - od wiosny w Polsce
24-03-17

Raven, wyłączny krajowy dystrybutor m.in. Marmota, AKU, Tevy czy Smartwoola, poszerza swoje porfolio. Drugim, obok brytyjskiego Sealskinza, nabytkiem w kontekście sezonu SS17, zostało ExOfficio. Amerykański brand specjalizuje się w produkcji ubrań dla podróżników, zwłaszcza tych penetrujących gorętsze zakątki globy, a oferowana przez niego odzież pozwala chronić jej użytkownika m.in. przed insektami i szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zamówienia na odzież producenta sklepy outdoorowe będą mogły składać wraz z premierą sezonu SS17.

 

Odzież ExOfficio

 

ExOfficio to powstały w 1986 roku amerykański, brand z siedzibą w Seattle, znany z odzieży dla podróżników czy fanów safari. W produkcji bazuje na czerpaniu z licznych, autorskich technologii, których zadaniem jest ochrona skóry przed słońcem oraz insektami, m.in. Air Strip® (filtr UV w ubraniach), Teflon® (pokrycie teflonowe na odzież) czy Insect Shield ® (odzież z repelentem).

 

 

Co konkretnie proponuje ExOfficio?

 

logo ExOfficioOdpowiedzią na swędzące problemy wielbicieli podróży z całego świata jest linia odzieży BugsAway®. Posiada ona wbudowany w siebie repelent, odstraszający nie tylko moskity, lecz również kleszcze, mrówki czy muszki. Odzież ta stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych repelentów, a jej ogromnym plusem jest fakt, iż nie wydziela nieprzyjemnego zapachu i jest w pełni bezpieczna dla skóry. Właściwości odstraszające owady utrzymują się do około 70-ego prania bez konieczności ponownego nakładania repelentu. Jest to szczególnie dobra informacja dla tych podróżników, którzy liczą się z każdym gramem bagażu.

 

 

Odzież ExOfficio

 

Inną z wiodących linii marki ExOfficio jest Sol Cool™ - seria stworzona z myślą o tych, którzy  pragną uchronić się przed słońcem i upałem. Receptą na sukces jest ksylitol - wyciąg z brzozy umieszczany w materiale. Reaguje on z ludzkim potem, powodując obniżenie temperatury tkaniny, a - co za tym idzie - również i ciała. Dodatkowo zastosowane nanotechnologie chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania UV oraz pochłaniają nieprzyjemny zapach.

 

Ponadto, ExOfficio oferuje odzież, która będzie idealną propozycją zwłaszcza dla fanów tanich, krótszych lotów. Wszystko dzięki unikalnemu zastosowaniu licznych kieszeni, dedykowanych najważniejszym dla podróżnika przedmiotom. Pozwalają one na komfortowe spakowanie nie tylko portfela i biletów, lecz także tabletu, okularów i innych cennych skarbów, które zwykle wypełniają bagaż podręczny. Kieszenie wszyte są w wewnętrznej stronie ubrania i ułożone w taki sposób, aby pozostawały niezauważalne dla innych osób. O odzież z rozbudowanym systemem kieszeni mogą pokusić się również osoby, dla których bezpieczeństwo jest priorytetem w podróży i chcą zabezpieczyć się przed kradzieżami.

 

 

Filmik promujący ExOfficio można sprawdzić tutaj:


 

 

--

O producencie

EXOFFICIO jest jedną z wiodących marek produkujących odzież dedykowaną podróżnikom. Została założona w 1986 r. w USA i przebojem wdarła się na światowe rynki, dostarczając specjalistycznej odzieży chroniącej przed owadami, słońcem i upałem. Marka wciąż rozwija się, opracowując kolejne, autorskie technologie. Od wiosny 2017 ExOffico dostępne będzie również w Polsce.

Więcej informacji na https://www.exofficio.com 

 

 

O dystrybutorze

RAVEN jest powstałą w Krakowie firmą handlową działającą w branży turystyczno - sportowej. Oferuje specjalistyczną odzież, obuwie oraz sprzęt turystyczny, przeznaczone zarówno dla amatorów rekreacji na świeżym powietrzu, pasjonatów outdoorowych aktywności, jak i dla fanów sportów ekstremalnych. Jest wyłącznym, krajowym dystrybutorem uznanych zachodnich marek, takich jak Marmot, AKU, Teva, Hoka One One czy Smartwool. Ponadto od 2009 roku RAVEN rozwija autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno - kempingowy, sprzedawany do ponad 150 sklepów na terenie Polski.

Więcej informacji na http://www.ravenco.eu

 

 


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl