Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Nowa kolekcja bielizny merino Smartwool w black-rock.pl!
03-01-18

Do sklepu black-rock.pl zawitała już kolekcja zima 2017/2018 bielizny i skarpet merino Smartwool. Sezon 2017/18 to czas nowości - są nowe modele i nowe kolory, jak również udoskonalone technologie. Bielizna i skarpety Smartwool to nadal synonim świetnej jakości odzieży merino, lecz teraz w jeszcze lepszym wydaniu. Co konkretnie się zmieniło? Wprowadzono m.in. technologię CoreSpun, IndestructaWool oraz 4-Degree Elite Fit System

 
Skarpety Smartwool
 
CoreSpun
Nowa kolekcja odzieży o gramaturze 150 jest jeszcze bardziej wygodna, oddychająca i trwała, a to dzięki technologii CoreSpun, która polega na specjalnym owinięciu każdego włókna z wełny merino wokół nylonowego rdzenia. Oznacza to, że tkanina jest aż o 31% wytrzymalsza na uszkodzenia i zmechacenia. Dodatek włókna syntetycznego nie ma to wpływu na właściwości termiczne - bielizna Smartwool nadal tak samo dobrze grzeje i odprowadza pot, jak wcześniej. 
 
 Skarpety merino damskie SMARTWOOL MOUNTAINEERING EXTRA HEAVY CREWSkarpety damskie merino SMARTWOOL HIKE MEDIUM CREW
 
IndestructaWool
To opatentowana metoda konstrukcji zapewniająca wyjątkową trwałość i wygodę. Włókna zostały wzmocnione wszędzie tam, gdzie jest największe ryzyko przetarć. Dzięki temu każda para skarpet jest bardziej trwała, niż produkt bez tej technologii.
 
4-Degree Elite Fit System
Specjalnie ukształtowany, elastyczny splot na górnej części śródstopia, dzięki któremu skarpety są bardzo dobrze dopasowane i nie przesuwają się w trakcie chodzenia bądź jazdy na nartach.
 
Skarpety narciarskie PhD SKI MEDIUM PATTERN SMARTWOOLSkarpety narciarskie damskie SMARTWOOL PhD SKI LIGHT PATTERN
 
Gramatura 250
To najgrubsza warstwa bielizny Smartwool, która powstała, by chronić przed wychłodzeniem podczas największych mrozów. Jej włókna zostały tak skonstruowane, by odprowadzać wilgoć w postaci pary wodnej przed jej skropleniem się. Dzięki temu jest nam w niej sucho i ciepło. Odzież ta świetnie współgra z wszelkiego rodzaju kurtkami puchowymi i Primaloft. Bielizna merino o gramaturze 250 polecana jest jako pierwsza warstwa w bardzo zimne dni. Zmiany w nowej kolekcji dotyczą głównie designu - mamy nowe, intensywne kolory i zaskakujące wzornictwo. 
 
Koszulka męska merino SMARTWOOL MIDWEIGHT ZIP T
 
Gramatura 200
Średnia gramatura bielizny merino Smartwool, bardzo dobrze odprowadza pot i jest polecana do najbardziej wysiłkowych aktywności outdoorowych. Polecana jest jako pierwsza warstwa w chłodne i zimne dni. W tym roku zmieniono krój odzieży - bielizna bardziej przylega do ciała wykorzystując naturalną elastyczność włókien merino. Wprowadzono również nowe kolory.
 
Koszulka męska SMARTWOOL NTS Merino 200
 
 
Gramatura 150
Najcieńsza z kolekcji Smartwool. Dzięki technologii Core Spun jest bardziej odporna na uszkodzenia, przetarcia, deformacje itp. Niewielki dodatek włókna syntetycznego poprawił nie tylko trwałość bielizny merino o gramaturze 150, ale także poprawił czas jej wysychania bez wpływu na właściwości termiczne.
 
Koszulka damska merino SMARTWOOL 150 Baselayer LS
 
 

Nowa kolekcja bielizny i skarpet merino Smartwool na jesień/zimę 2017/2018 jest dostępna  na stronie: 

http://www.black-rock.pl/31_smartwool  


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl