Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Majowe Mistrzostwa Polski
04-05-11

 

1

Tego roku Mistrzostwa Polski  w Biegach Górskich na Krótkim i Długim dystansie odbędą się w ciągu jednego miesiąca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 maja ruszy Bieg Gór Sowich - Ludwikowice Kłodzkie, Mistrzostwa Polski w Długodystansowym Biegu Górskim.

 

3

 

Jest to bieg anglosaski, który wyłoni Mistrzów Polski w kategorii kobiet i mężczyzn w długodystansowym biegu górskim 2011. Bieg ten jest także eliminacją do Mistrzostw Świata w Słowenii oraz będzie zaliczany do Montrail Ligi Biegów Górskich o najwyższej kategorii M.   

2       

Profil trasy.

www.wielkasowa.ocom.pl

 

 

 

 

Organizatorzy przygotowali wymagającą trasę liczącą 28km przebiegającą po drogach leśnych Gór Sowich. Trasa liczy dwie rundy po 14km. Start znajduje się na wysokości 540 m n.p.m., najwyższy punkt 1015m n.p.m. znajduje się na Wielkiej Sowie.  Opis i profil trasy oraz więcej informacji znaleźć można na stronie organizatora  www.wielkasowa.ocom.pl/

 

 

 

Natomiast 28 maja odbędzie się Bieg Górski na Ślęże - Sobótka , Mistrzostwa Polski Seniorów w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie.

 

Bieg górski o charakterze alpejskim . Pięciokilometrowa trasa z przewyższeniem +540- 35m wyłoni Mistrzów Polski na krótkim dystansie. Start znajduje się w okolicy stadionu w Sobótce, a meta na szczycie Ślęży (718m n.p.m.). Bieg jest zaliczany do Montrail Ligi Biegów Górskich kategorii S.

 

 

Autor:

Lukas Wlodec Pawłowski

Redaktor Działu Biegi Górskie


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl