Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
Artykuły
Explorers Festival na Dachu Polski
03-02-15

Kochasz góry? – Dołącz do wydarzenia

Explorers Festival na Dachu Polski

 

Dwudziestego ósmego lutego, na dwudziestu ośmiu najwyższych szczytach Polski, pojawią się wolontariusze łódzkiego Explorers Festival. Nadal przyjmowane są zgłoszenia chętnych do udziału w tym niecodzienny wydarzeniu.

 

 

Już blisko sto osób zgłosiło swój udział w Explorers Festival na Dachu Polski, czyli 28 Polish Peaks Challenge – innymi słowy, w zimowym zdobyciu korony polskich gór. Projekt jest o tyle oryginalny, że zakłada wejście na 28 polskich szczytów jednego dnia przez 28 ekip podążających różnymi szlakami, w różnych pasmach górskich. Inicjatorami przedsięwzięcia są wolontariusze Explorers Festival, corocznego międzynarodowego święta alpinizmu, eksploracji, sportów ekstremalnych i przygody, które gromadzi w Łodzi gwiazdy światowego formatu.

 


 

Explorers na dachu Polski Orla Perc

 

Miłośnicy gór zjednoczeni wokół Explorers Festival po raz pierwszy zrealizowali pomysł jednoczesnego zdobycia całej Korony Gór Polski latem 2013 roku. Entuzjazm, jaki wywołało to przedsięwzięcie, zachęcił jego inicjatorów do zorganizowania drugiej, tym razem zimowej edycji. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy chętni, wymagane jest jednak doświadczenie w zimowych górskich wyprawach.

 

Zgłoszenia są przyjmowane do 15 lutego drogą mailową na adres: explorerskgp@o2.pl lub poprzez stronę społeczności wolontariuszy na Facebooku – www.facebook.com/Wolontariuszepogodzinach. Koordynatorem projektu jest Marcin Cybulski, od lat związany z Explorers Festival.

 

*             *            *

 

Kontakt dla mediów:

Trafero PR agencja public relations

Anna Bujała

a.bujala@trafero.pl

gsm: +48 606 358 943

www.trafero.pl

Explorers Festival na Dachu Polski

Marcin Cybulski

explorerskgp@o2.pl

gsm: +48 536 854 408

www.facebook.com/Wolontariuszepogodzinach


Komentarze
  • Nie ma żadnych komentarzy
Copyright by planetagor.pl