Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
TrekPLANNER - planuj trasy na mapach turystycznych
Szlaki turystyczne, mapy turystyczne, szczyty, schroniska, pogoda w górach

Ostatnio na Forum
ładowanie ...
Ostatnio na Forum Grup
ładowanie ...
Partnerzy
patagonia

 

npmi

 

sygnatura

 

aktywni

 

climb

 

activelifedvd

 

nasze skały

 

taternik

 

drytooling

 

ceneria

 

roztoka

 

TrekPLANNER
Górska Mapa Turystyczna
Artykuły
TREKKING. Zielone połoniny, zamieszkiwane przez anioły, „co w zielone grają ukradkiem, nawet karty mają zielone" wyłaniają się z podeszczowych mgieł. Nadzieja, że następnego dnia choć troszkę się wypogodzi i może jednak uda ...

[czytaj dalej >>]

Blogi
najnowsze
Top
Autor: Natalia Nawiasa 21 Wrzesień , 2017 Trekking 0 komentarzy
Zell, Hippach, Gerlos, Königsleiten, Krimml, Wald to właśnie te miejscowości tworzą największy region w całym Zillertal i okolic...

[czytaj dalej >>]

Autor: Paulina Anna Wojciechowska 26 Styczeń, 2017 Trekking 0 komentarzy
      Czasem droga do Gruzji wiedzie przez Kijów. Czasem najtańszy bilet jest w ukraińskich liniach. Za...

[czytaj dalej >>]

Autor: Emilia G. 2 Styczeń, 2017 Trekking 1 komentarzy
Zdecydowanie był to rok, w którym sporo się działo. Ilość przewspinanych dróg była większa niż ilość tras, czego j...

[czytaj dalej >>]

Wieści z rynku outdoor
Wraz z premierą sezonu wiosna - lato 2017, umownie przypadającą na marzec, polskie sklepy outdoorowe będą miały możliwość zaopatrzyć się w produkty marki Sealskinz. Jej oficjalnym dystrybutorem w Polsce został krakowski Raven, odp...

[czytaj dalej >>]

Wydarzenia
najnowsze
30 Wrzesień , 2017
Kolejna edycja imprezy "Czyste Beskidy".   Zapisy - od 1 września 2017.   Data i miejsce wydarzenia: 30 września 2...

[czytaj dalej >>]

14 Październik, 2017
W Teatrze Polskim w Bielsku Białej 14 października 2017 odbędzie się premiera monodramu Wiesławy Sujkowskiej "Wanda".   W...

[czytaj dalej >>]

19 Październik, 2017
Festiwal Górski ADRENALINIUM to czterodniowe święto dla wszystkich aktywnych, lubiących ruch, sport, podróże, a pr...

[czytaj dalej >>]

Grupy
losowo
Autor: Michał S. 5 Luty, 2010 Trekking
Grupa dla miłośników Beskidu Żywieckiego. Pilsko, Babia, Lipowska, Rysianka.. jesli nie są Ci obce te miejsca to zapis
Autor: Emilia G. 16 Luty, 2010 Trekking
Grupa dla wszystkich miłośników gór i skał Rumunii :).
Wyjazdy, wyprawy
Wyprawy, wyjazdy
Aktualna pogoda: Tatry
kamera
Logowanie
Ankieta
Czy masz zamiar zdobyć jakąś koronę górską?
Ostatnio dodane trasy
Zbójnicka Chata-Smokoviec
Typ trasy: trekkingowa
Dodał: Marcin Konior
Data trasy: 14-11-2004
Zelene Pleso-Czerwona Ławka-Zbójnicka Chata
Typ trasy: trekkingowa
Dodał: Marcin Konior
Data trasy: 13-11-2004
pod Baranią Przełęcz
Typ trasy: trekkingowa
Dodał: Marcin Konior
Data trasy: 12-11-2004
Wyświetl wszystkie
Galeria
najnowsze
Top
1 głosów
1 głosów
1 głosów
1 głosów
0 głosów
0 głosów
1 głosów
1 głosów
Patronat

 

 

Sebastian Nikiel
Copyright by planetagor.pl