Linki News Kontakt O nas Reklama Regulamin FAQ Dodaj opinie Partnerzy Zaproś znajomego Dodaj do ulubionych Angielski Polski
Angielski Polski
TrekPLANNER - planuj trasy na mapach turystycznych
Szlaki turystyczne, mapy turystyczne, szczyty, schroniska, pogoda w górach

Ostatnio na Forum
ładowanie ...
Ostatnio na Forum Grup
ładowanie ...
Partnerzy
patagonia

 

npmi

 

sygnatura

 

aktywni

 

climb

 

nasze skały

 

taternik

 

drytooling

 

ceneria

 

roztoka

 

TrekPLANNER
Górska Mapa Turystyczna
Artykuły
BLACK-ROCK.PL Czarny Piątek w black-rock.pl już trwa. Rabatem -25% objęte zostały wszystkie czarne rzeczy, odzież, obuwie i sprzęt turystyczny. Promocja będzie trwała przez cały weekend, do niedzieli do końca dnia.   &nbs...

[czytaj dalej >>]

Blogi
najnowsze
Top
Autor: Natalia Nawiasa 21 Wrzesień , 2017 Trekking 0 komentarzy
Zell, Hippach, Gerlos, Königsleiten, Krimml, Wald to właśnie te miejscowości tworzą największy region w całym Zillertal i okolic...

[czytaj dalej >>]

Autor: Paulina Anna Wojciechowska 26 Styczeń, 2017 Trekking 0 komentarzy
      Czasem droga do Gruzji wiedzie przez Kijów. Czasem najtańszy bilet jest w ukraińskich liniach. Za...

[czytaj dalej >>]

Autor: Emilia G. 2 Styczeń, 2017 Trekking 1 komentarzy
Zdecydowanie był to rok, w którym sporo się działo. Ilość przewspinanych dróg była większa niż ilość tras, czego j...

[czytaj dalej >>]

Wieści z rynku outdoor
Wraz z premierą sezonu wiosna - lato 2017, umownie przypadającą na marzec, polskie sklepy outdoorowe będą miały możliwość zaopatrzyć się w produkty marki Sealskinz. Jej oficjalnym dystrybutorem w Polsce został krakowski Raven, odp...

[czytaj dalej >>]

Wydarzenia
najnowsze
27 Listopad, 2017
W poniedziałek 27 listopada (godz. 19.00) Klub Ludzi z Pasją odwiedzi wybitny taternik Ryszard Pawłowski, legenda pols...

[czytaj dalej >>]

3 Grudzień, 2017
15. Krakowski Festiwal Górski  1 - 3 grudnia 2017 r.   Program uzupełnię, jak będzie znany....

[czytaj dalej >>]

18 Grudzień, 2017
Zapraszamy na kolejny hit ! Już w grudniu, w ramach Klub Ludzi z Pasją, będziemy mieli okazję na żywo spotkać się i porozma...

[czytaj dalej >>]

Grupy
losowo
Autor: Marcin Konior 23 Kwiecień, 2010 Trekking
W tej grupie dzielimy się swoimi opiniami i wynikam
Autor: Marcin Bishop 12 Wrzesień , 2010 Trekking
 Szuka
Autor: Michał S. 5 Luty, 2010 Trekking
Grupa dla miłośników Beskidu Żywieckiego. Pilsko, Babia, Lipowska, Rysianka.. jesli nie są Ci obce te miejsca to zapis
Wyjazdy, wyprawy
Wyprawy, wyjazdy
Aktualna pogoda: Tatry
kamera
Logowanie
Ankieta
Dla których gór najbardziej brakuje Ci warstwy szlaków na naszej mapie?
Ostatnio dodane trasy
Marszałek
Typ trasy: trekkingowa
Dodał: Jakub Wolski
Data trasy: 23-11-2017
Sedielková kopa 2065m
Typ trasy: trekkingowa
Dodał: Jerzy K.
Data trasy: 09-09-2017
Skrzyczne
Typ trasy: trekkingowa
Dodał: Beata B.
Data trasy: 22-11-2017
Wyświetl wszystkie
Galeria
najnowsze
Top
2 głosów
2 głosów
2 głosów
1 głosów
1 głosów
4 głosów
3 głosów
3 głosów
Patronat

 

baner-apel o pomoc- www.zyciepisanegorami.pl
Copyright by planetagor.pl